Ігровий автомат Burlesque Queen

Ігровий автомат Burlesque Queen

Ігровий автомат Burlesque Queen

Знаючи значення слова бурлеск (театральне шоу з елементами еротики), користувачі очікують від однойменного ігрового автомата фірми Playson видовищності і ефектності. Очікування виправдовуються в повній мірі. Як жанр бурлеску об’єднує музикальність, театральність і еротику, так слот Burlesque Queen, грати безкоштовно і без реєстрації в ігрові автомати , з’єднує приємне візуальне і звукове оформлення і якісний ігровий функціонал.

Грати безкоштовно на автоматі Burlesque Queen

На 5-ти барабанах зафіксована для постійної участі в ігровому процесі 21 лінія. Завдяки ігровим символам, поміщеним на барабани, створюється яскрава картина шоу. Тут знайшлося місце і фотографам, і офіціантам, і солістці програми, і вишибали. А всім картковим номіналах домалювати деталі (помада, дзеркальця, намиста), що роблять їх приналежність ігровий темі безперечною.

Інтерфейс автомата є частиною загального дизайну. Кнопки розташувалися поруч з меблями в залі для глядачів. Буква I – тут правила і виплатні коефіцієнти. Credit – сума, що залишилася. Total Bet регулює ставку на кін. Max Bet встановлює її на максимальному рівні. Літерне позначення А і стрілки нижче його – це параметри для автоматичних обертань. Базові ж починаються з кліка за великим світиться колі. Win – виграш останнього раунду.

Три ігрових символу мають особливі властивості. Красуні в червоному і синіх сукнях – це Валдим. Перша (Wild) діє в базових спинах, замінюючи картинки на лінії. Друга (Bonus Wild) задіяна лише на безкоштовному етапі. Комбінації з портретів обох дам – найдорожчі. У правилах вказано і Scatter (червоний млин, підписана як Burlesque Queen). Скаттер, зупинившись на ігровому полі мінімум тричі, запускає призовий раунд.

Ігровий автомат Burlesque Queen

Бонусна гра на автоматі Burlesque Queen

Бонусна гра проходить на додатковому ігровому екрані. Опинившись в артистичній гримерці, гравець зможе вибрати вподобані йому речі. За кожною з них закріплені заохочення: триразові виплати (в порівнянні з поставленими сумами), фрі-спини, додаткові множники до Х4, той самий Bonus-Валд. Останній пункт – коли клієнт наткнеться на напис Free Spins. Далі гра проходить за сценарієм, відповідному обраних предметів.

Автомат від Playson Burlesque Queen дуже барвистий. Шанувальники стильною візуалізації це неодмінно оцінять. Ігровий функціонал автомата хороший різноманітністю бонусів і прибутковими опціями тому від там популярний серед ігрових автоматів в Україні .