Ігровий автомат Crazy Monkey грати безплатно

Ігровий автомат Crazy Monkey грати безплатно

Огляд ігрового автомату Crazy Monkey – виплати, бонусі та інші можливості

Вже не один рік одним з популярніших серед гемблерів слотів виступає ігровий автомат Crazy Monkey. Гра має багату історію, наявна у більшості ігрових онлайн клубів, які приймають клієнтів з України. Слот передбачає платну та безкоштовну версію, рекомендований навіть новачкам. Правила гри максимально прості, а шанси на виграш високі.

Розробником відеослоту виступає дуже відома та авторитетна студія Ігрософт. Це ліцензований провайдер, ігрові автомати якого передбачають абсолютну чесність. У цього слоту є продовження – компанія представила другу та третю версію, але найвідомішою досі виступає саме перша.

Як влаштований ігровий автомат з веселим персонажем Crazy Monkey, у який дозволяється грати безплатно та без необхідності реєстрації?

Азартна гра має класичне поле для гри. Воно складається з трьох рядів зображень та 5 катушок. Ставки приймаються на 9 ліній. Дозволяється активувати непарну кількість ліній. Для вибору числа ліній та номіналу ставки на один спін передбачені відповідні кнопки на панелі керування. Там же є клавіша для активації барабанів, кнопка для виклику довідкового меню. У ньому представлені базові правила.

В ігровий автомат Crazy Monkey грати безплатно та на гривні можливо зі ставками на одну лінію від 1 до 90 монет за раз. Для управління розміром ставки передбачена клавіша «Bet». Якщо гравець хоче зробити максимально можливу ставку, то йому достатньо активувати кнопку «Max Bet». Ця опція економить час. Ігровий автомат має режим автоматичного прокручування. У ньому спіни йдуть підряд, поки гравець не вирішить зупинити процес.

Ігровий процес супроводжується звуковими ефектами. Користувач має змогу збільшувати/зменшувати гучність та вимкнути аудіо супроводження зовсім. Також ігрове поле можна розгорнути на весь екран. Ігровий автомат Crazy Monkey передбачає однакове управління, як на смартфонах, так и ноутбуках.

Як грати в комічний ігровий автомат та отримувати виплати від Crazy Monkey?

Гра починається з вибору кількості ліній та розміру ставки. Далі залишається запустити барабани. У разі появи на обраній ліній призової комбінації, буде нарахований виграш. Комбо формуються з трьох-п’яти ідентичних картинок. У кожному спіні виплати виконуються за кращою комбінацією. Комбо можуть починатись, як з першого, так і останнього барабану.

Після кожного вдалого спіну гравець має вибір:

  • забрати гроші собі;
  • спробувати збільшити суму и раунді на ризик.

Після завершення спіну одразу можна почати інший – з минулими налаштуваннями чи іншим числом ліній та збільшеною/зменшеною ставкою.

Ризиковий раунд на ігровому автоматі – чудовий спосіб збільшити виграш в Crazy Monkey

Додатковий раунд дозволяє помножити суму виграшу на х2. Протестувати цю опцію можливо, навіть якщо в ігровий автомат Crazy Monkey грати безплатно без реєстрації.

У ризик-раунді необхідно обрати одну з чотирьох закритих карток. Якщо її номінал буде вище, чим відкрита картка дилера, то виграш гравцю збільшується удвічі. У такому випадку можна забрати гроші, чи спробувати подвоєння знову. При рівності номіналу виграш залишається сталим. Якщо номінал менше, то уся виграна сума буде списана, а ризиковий раунд автоматично завершиться.

Ігрова символіка, яка використовується на автоматі з виплатами вище 90 відсотків Crazy Monkey

Традиційно для сучасних слотів, у грі використовуються тематичні зображення. Ця дає змогу користувачу ще більше погрузитись у атмосферу джунглів, де живе головна героїня.

У грі використовуються звичайні та особливі піктограми. Перед тим, як почати грати в ігровий автомат Crazy Monkey, рекомендується ознайомитись з їх значенням. Це дозволить краще зрозуміти механіку відеослоту.

Перелік звичайних картинок, які з’являються на катушках:

  1. Зображення метелика передбачає найменші виплати – х2-х10.
  2. Другою за значенням картинкою виступає банан – х3-х20.
  3. Більш солідні виплати дають комбо зі змією – х5-х50.
  4. Значно більше грошей можна отримати, якщо на однієї лінії випаде не менше трьох ковадл – х10-х100.
  5. Зображення соковито ананасу збільшить розмір ставки у х20-х200.
  6. Піктограма з левом передбачає виплати на рівні – х30-х500.
  7. Комбінації з маскою стародавнього племені дають виграти – х100-х2000.
  8. Фірмовий логотип гри проносить гравцю найбільшу виплату – х200-х5000. Якщо сума ставки буде максимальною, то за допомогою цього символу користувач виграє 450 тисяч монет. Це дуже велика сума.

Чим більший коефіцієнт комбо, тим рідше воно з’являється за теорією ймовірності.

Стародавня маска є ще й спеціальним символом, який допомагає грати в ігровий автомат Crazy Monkey та вигравати гроші. Вона формує самостійні комбо, та приймає участь у складанні комбінацій з іншими символами. Виключенням виступають картинки з написом Bonus та ігровим логотипом.

Як грати в спеціальному бонусному раунді на ігровому автоматі з дивакуватим персонажем Crazy Monkey?

Бонусний раунд стає доступним, якщо на екрані одночасну з’являться три картинки з написом Bonus. Він складається з 2 міні-раундів.

У першому раунді на екрані з’являться п’ять канатів. Необхідно потягнути за кожен з канатів. Якщо впадуть банани – гра продовжується. При випадінні ковадла бонусний раунд буде завершеним. За кожен банан буде нараховано до 50 монет.

У разі успішного проходження першої міні-гри стане доступна друга. Тепер на екрані 2 ящика – за одним схована змія, за іншим – гроші. Невдала спроба залишає гравцю виграші з першої міні-гри. Загалом у бонусному раунді дозволяються виграти понад 100 тисяч монет.

Висновки по ігровому онлайн автоматі з простими правилами Monkey – чи варто грати безплатно та безплатно

Гра вирізняється приємним та легким інтерфейсом, цікавим сюжетом. Середня дисперсія та високий RTP залишають великі шанси на перемогу. Плюсів додають ризиковий та бонусний раунди, де можна суттєво збільшити виграші.

Слот підтримує декілька режимів. В ігровий автомат Crazy Monkey грати безплатно без реєстрації можна на віртуальну валюту. Демонстраційний режим дозволяє відточити навики перед ставками на реальні гривні, долари. Для активації режиму на гроші треба зареєструватись у відповідному казино.

Серед мінусів можна відмітити стару графіку та відсутність подарункових прокруток. Якщо такі недоліки не відштовхують, то можна сміливо в ігровий автомат Crazy Monkey грати безплатно або на гроші.