Ігровий автомат Lucky Pirates

Ігровий автомат Lucky Pirates

Ігровий автомат Lucky Pirates

Однією з найбільш затребуваних тематик при виборі ігрових автоматів є піратська. Користувачам подобається подорожувати разом з відважними піратами по морях і океанах в пошуках незчисленних затонулих скарбів, які знаходяться на глибинах водних просторів. Компанія Playson знає про переваги своїх клієнтів і тому розробила справжній піратський слот, тільки ось головними його героями не є злісні, підступні лиходії, а миловидні фрукти. Таким чином, виробник з’єднав дві найулюбленіші теми гравців в одному слоті і вийшла гра під назвою Lucky Pirates.

Правила гри на автоматі

Дії гри в ігрові автомати Україна, як і годиться в такого роду слотах розгортаються в океані, і на піратському кораблі. Основні розділи гри зображені на тлі карти скарбів, а ось в ролі бойових піратів виступають різні зображення фруктів. Крім тематичних картинок для даного слота характерно використання безлічі анімацій, за допомогою яких ігровий процес стає дуже реалістичним. Також слід зазначити дивовижне музичний супровід, завдяки якому гра здається дуже цікавою і такою, що запам’ятовується.

Символи ігрового автомата

Головна мета кожного гравця на даному Відеослоти полягає в формуванні якомога більшої кількості виграшних комбінацій. Це можливо завдяки різноманітної символіки, яка бере участь в ігровому процесі. Так, в автоматі використовується два види символів, кожен з яких має свої певні особливості. Перша категорія називається спеціальної, і її основна здатність полягає в тому, що з її допомогою, крім складання комбінацій, можна також використовувати і інші функції. Спеціальними вважаються такі символи, як дикий, Скаттер і бонусний – всі вони присутні в даному Відеослоти. Диким символом гри представлено зображення золотого піастра, який здатний своєю появою на ігровому полі замінювати будь-які невідповідні знаки, допомагаючи створенню більш виграшних комбінацій. Замінити дикий символ не здатний лише Скаттер. До речі, в ролі Скаттер виступає морська зірка. Вона гарантує гравцеві збільшення коефіцієнтів виплат, а також є єдиним символом, який грає врозкид, тобто не залежить від лінії, на якій розташовується.

Ігровий автомат Lucky Pirates

Бонусна гра на ігрових слотах Пірати

Найважливішим доповненням будь-якого відіслати є наявність в ньому бонусного раунду, але в даному автоматі її немає. Єдине завдання користувача полягає в тому, щоб регулярно формувати виграшні комбінації, використовуючи при цьому функціональні можливості всіх спеціальних символів. Але необхідно відзначити, що в цьому автоматі успішно активується ризик-гра за бажанням користувача. Для того щоб відкрити ризикований раунд, гравцеві потрібно скласти переможну комбінацію в основному раунді, а потім & mdash; клікнути кнопку, що з’явилася РИЗИК. Дії гри перейдуть в додатковий режим, в якому гравцеві доведеться грати проти дилера. Так, до уваги користувача буде представлений додатковий картковий раунд. У ньому перший хід завжди робить противник, а завдання гравця полягає в тому, щоб дати гідну відсіч. Вся суть туру полягає у виборі такої карти, яка перебила за своїм номіналом карту, яку видав дилер. Наприклад, якщо дилер відкрив п’ятірку, то із запропонованих гравцеві чотирьох закритих карт він навмання повинен вказати на ту, яка була б вище п’ятірки. Масть при цьому абсолютно ніякого значення не має. Всього в ризик-грі дозволяється пройти до 10 раундів і з кожним наступним туром виплата гравця буде збільшуватися удвічі в порівнянні з винагородою за переможний спин.

Ігрові автомати онлайн безкоштовно Україна «Щасливих пірати» – це неймовірна історія про фруктах, які приміряли на себе ролі відважних морських лиходіїв. Користувачеві належить ознайомитися з особливостями існування ігрових героїв, щоб навчитися вести дійсно захоплюючий і максимально прибутковий ігровий процес.