Ігровий автомат Odysseus

Ігровий автомат Odysseus

Ігровий автомат Odysseus

Ні так давно, компанія Playson підготувала своїм шанувальникам приємний сюрприз – можливість приміряти на себе образ грецького героя Одіссея на межах однойменного відіслати. Цей персонаж не тільки з гідністю пройшов Троянської війни, а й зміг протистояти силам природи і гніву Богів. Не дивлячись на те, що на шляху Одіссея зустрічалися безліч небезпечних ситуацій, він досяг поставленої мети, не втратив віри в себе і в свої сили. Відіслати приготував для гравця купу приголомшливих і незвичайних тематичних випробувань. Грати в ігрові автомати безкоштовно без реєстрації та смс ви можете вже зараз онлайн.

Ігровий автомат Одіссей

Дизайн ігрового автомата Odysseus досить незвичайний. Замість звичного однотонного екрану, гравець зможе побачити розбурхане море і грецький корабель. Ігрове поле слота розмістилося на тлі вітрил судна. Не обійшлося на Відеослоти і без ексклюзивної анімації, але щоб побачити її в дії гравцеві потрібно сформувати успішну комбінацію. До складу Odysseus входять 5 барабанів, а кількість ліній досягає 30 штук. Максимальна ставка, яку гравцеві може зробити на Відеослоти, дорівнює 30 кредитам. До основних переваг даного ігрового автомата можна віднести Скаттер символ, дикий знак і, безумовно, присутність ризик-раунду.

символи слота

Рухатися назустріч цінних призів гравець буде в компанії таких знаків як: амфора, арфа, вінок, шолом, монета, троянський кінь і інші. При грі в ігрові автомати Україна Odysseus комбінація може вважатися виграшною тільки в тому випадку, якщо одночасно на лінії виявляться кілька ідентичних символів. Причому, не менш важливу роль відіграє і їх безпосередньо місцезнаходження на моніторі, адже розташовуватися вони повинні виключно починаючи з 1 лівого барабана.
Грецький корабель – wild символ. Він замінять собою ті символи (за винятком розкиданого), яких нахапає для отримання виграшу.
Статуя Богині – scatter ігрового автомата. Це означає, що статуя може з’являтися на екрані в будь-якій позиції, приносячи з собою корисні призи. Наприклад, 3 розкиданих символів – це 10 бонусних спинив, 4 – 25, а 5 Скаттер подарують гравцеві 100 безкоштовних обертань.

Ігровий автомат Odysseus

Ризик гра на автоматах Одіссей

Варто звернути увагу, що слот Odysseus володіє ризикованим етапом. Вийти з нього переможцем можна лише після того, як буде вірно вгадала колірна гама закритою карти. Проробляти цю процедуру можна до 5 разів. Якщо гравець захоче дізнатися детальну інформацію про способи побудови виграшних ліній, вартості символів, а також правила ведення розіграшу, то йому потрібно заглянути в спеціальний розділ Допомога.

Своєю захоплюючій сюжетною лінією відіслати Odysseus підніме настрій всім без винятку гравцям. Одіссея славиться у всесвітній павутині наявністю широких функціональних можливостей, великого діапазону ставок, лаконічною панелі управління і зрозумілими правилами. Також, відіслати має високий показник віддачі.