Ігровий автомат Thunder Reels

Ігровий автомат Thunder Reels

Ігровий автомат Thunder Reels

Компанія Playson має в своєму арсеналі відразу кілька ігрових автоматів на фруктову тематику, але кожна з моделей відрізняє кардинально від інших, адже має зовсім інше оформлення і володіє іншими функціями. Ігровий автомат Thunder reels, грати на якому можна безкоштовно і без реєстрації , простромить користувача не тільки своїм відсотком віддачі, але ще тим, наскільки цікаво можна буде провести час за стільки простим і класичним ігровим автоматом.

Грати на автоматі Thunder reels

Інтерфейс ігрового автомата дуже простий, але в той же час володіє деякими цікавинками. Варто звернути увагу на задній план Thunder reels, представлений в синім кольорі, але при цьому видно, як на ньому вже встигла залишити свій відбиток блискавка. Графіка приголомшлива, все елементи чітко промальовані. Символи на ігровому автоматі стандартні і знайомі всім користувачам. Є стандартне музичний супровід. Геймеру варто звернути увагу, що тільки вдала комбінація на Thunder reels зможе запустити кілька спецефектів, тому варто прагнути до того, щоб її зібрати.

На Thunder reels закладено 3 барабана і 5 ігрових ліній.

Панель управління ігрового автомата максимально спрощена для того, щоб навіть у новачка не виникло ніяких проблем з її налаштуванням. Геймер відповідає тільки за один показник: розмір ставки – bet. Ігрові лінії активні завжди, тому їх налаштовувати немає необхідності. Для того, щоб перевести всі показники на максимальний рівень, необхідно активувати опцію максимальної ставки – max bet. Центральна клавіша здійснює запуск обертань в звичайному режимі. Autoplay – автоматичний старт, переводить спини в автоматичний режим. Є інформаційний розділ info, куди варто заходити, коли є питання про ігрові правила Thunder reels.

Ігровий автомат Thunder Reels

Як грати на автоматі Thunder reels?

Ігровий процес на ігровому автоматі був би нудним, якби у користувача не було б можливості брати участь в турі на подвоєння. Насамперед варто відгадати точно колір карти, щоб подвоїти поточний рахунок. Для того, щоб помножити всі виплати на 4, необхідно назвати правильно масть випала карти. Неправильну відповідь хоча б на одному етапі призведе до обнулення рахунку.

Розробники не заклали ніяких спеціальних символів або спеціальних функцій. Все, що зустріне геймер – додатковий множник, якщо вийде зібрати 9 однакових знаків.

Thunder reels зможе подарувати позитивні емоції гравцеві.